Tady jsme doma

KROUŽKY V KARLÍNĚ

Úhrada kroužků na 2. pololetí

Na druhé pololetí není třeba provádět znovu přihlášení. Termín pro přijetí platby byl 31. ledna. Pokud jste stále neprovedli platbu za další období, učiňte tak neprodleně na účet 261568737/0300. Platbu označte příjmením a názvem kroužku a/nebo variabilním symbolem. Připsání platby bude označeno v informačním systému.

Aktuální informace k termínům kroužků

Kroužek střelby ze vzduchovky bude probíhat po jarních prázdninách v termínech:
pondělí 2.3., 9.3., 16.3., 23.3., 6.4., 20.4., 27.4.
středa 4.3., 11.3., 18.3., 25.3., 8.4., 15.4., 22.4.

Kroužek t-ballu pokračuje ve 2. pololetí nejdříve v tělocvičně (v termínech 6.2., 20.2., 5.3., 19.3.), posléze již venku na ZŠ P. Strozziho (2.4., 16.4. až 4.6.).

Kroužek pohybových her pro MŠ se nebude konat po dobu kurzu Škola nanečisto. Cena kroužku je snížena na 600 Kč, případný přeplatek bude zaslán zpět na Váš účet.

 

Kalendář akcí

Vyberte si, co chcete zobrazit ↓

Nové kroužky

Rozšířili jsme naši nabídku a můžete si vybrat z mnoha kroužků pro první i druhý stupeň a dokonce i mateřskou školu! Letos poprvé nabízíme třeba třetí termín pěveckého sboru a rozšířili jsme i "kroužky" pro rodiče.

Informační systém

Vaše přihlášky, osobní údaje Vás i Vašeho dítěte i přehled plánovaných akcí. To vše najdete v našem informačním systému na oddechovycas.cz/info. Všechno máte pod kontrolou.

Jednoduchá přihláška

Prostě si vyberete kroužek, vyplníte přihlášku, odešlete a web si vás už může pamatovat. Nejen že máte přehled, ale přihlášku na další kroužek nebo na vybrané školy v přírodě už nebudete muset vyplňovat znovu.

Přímo ve vaší škole

Naše kroužky se konají v prostorách ZŠ Lyčkovo náměstí, ZŠ Pernerova a ZŠ Petra Strozziho. Pokud vaše dítě chodí do školní družiny, naši lektoři ho rádi vyzvednou a přivedou na kroužek. Je v nejlepších rukou!

Vaše údaje v bezpečí

Web je zcela v souladu s GDPR a nově navíc zabezpečen protokolem HTTPS, takže veškerá vaše komunikace je šifrovaná. Když někomu neprozradíte heslo, k vašim osobním údajům se nikdo nedostane.

Mnohem víc než jen kroužek

Celý školní rok je naplněn akcemi, soutěžemi, turnaji či přehlídkami, na které s dětmi vyrážíme. Děti tak mají hromadu společných zážitků. Na kterékoli z akcí vás rádi přivítáme!