Karanténa, prázdniny… Už je ten oddechový čas moc dlouhý? Od září začínáme znovu a už se na vás moc těšíme! Všechny kroužky letos začínají v týdnu od 14. září. Můžete si je přijít jen tak vyzkoušet.

V pondělí si zahrát florbal, zazpívat ve sboru nebo vystřelit ze vzduchovky, v úterý si zaběhat na atletice, ve středu se najít v parku při orienťáku, vystřelit si ještě jednou či zapinkat s kamarády na stolním tenise, ve čtvrtek třeba zkusit t-ball nebo sbor podruhé a v pátek znova florbal? Klidně! V týdnu od 14. do 18. září je možné si všechny naše zkoušky vyzkoušet.

Doporučujeme vám ale s přihlašováním na kroužky příliš neotálet, volná místa se plní rychle! Budeme se těšit na setkávání na lekcích 😉

Na kroužek na zkoušku lektor děti nevyzvedává, nejlepší je mít lísteček vychovatelce, děti se převlékají v šatně (za odložené věci neručíme).

Sraz: florbal – tělocvična, sbor – třída 3.D v 1. patře vedle ředitelny, střelba – kabinet tělesné výchovy, stolní tenis – u klavíru v přízemí, atletika – recepce, t-ball – hřiště ZŠ Petra Strozziho

Odchod z lekce samostatně. Další týden již lektor přebírá děti v družinách, pokud nemají v družině domluvený samostatný odchod. Nejpozději od listopadu by děti měly zvládnout (v rámci budovy školy) dojít na kroužky samy.