Měli jste přihlášku na kterýkoli z našich kroužků v předchozím roce? Mrzí vás, že kvůli karanténě byly lekce zrušeny? Jako aspoň symbolickou kompenzaci jsme pro Vás připravili slevu na kroužky v letošním školním roce.

To, zda máte nárok na slevu, ověřujeme individuálně. Systém pošle automaticky výzvu k platbě běžné ceny. Pokud ale víte, že máte nárok na slevu, zaplaťte rovnou méně. Pokud si nejste jistí, napište nám na info@oddechovycas.cz a my Vám dáme vědět.

Takže, jaký je postup při letošním přihlašování?

1

Projděte si nabídku

Je velmi podobná jako v minulém školním roce. Odešlete přihlášku, ale zatím neplaťte. Posíláte více přihlášek? Sleva se vztahuje jen na jednu z nich.
2

Ověřte si cenu

Podle tabulky níže odečtěte příslušnou částku. Nebo nám napište na info@oddechovycas.cz.
3

Zaplaťte

Nejdéle do dvou týdnů od odeslání přihlášky na účet 261568737/0300. Nejdéle do 18. 9., jinak dítě nebude bráno na kroužek do uhrazení.

Odečtěte cenu za odpadlé

lekce kvůli karanténě,

zaplaťte méně

Florbal
- 600 Kč
Atletika
- 1000 Kč
Pěvecký sbor
- 400 Kč
Stolní tenis
- 600 Kč
T-ball
- 600 Kč
Pohybové hry (MŠ Lyčkovo nám.)
- 300 Kč
Pohybové hry (MŠ Pernerova)
- 600 Kč
Střelba
- 250 Kč

Pravidla uplatnění slev na 1. pololetí, příklady

  • slevu lze uplatnit pouze v tomto pololetí
  • sleva není přenosná (např. na sourozence)
  • pokud byla loňská přihláška na atletiku a letos to bude florbal – bude sleva jako na atletiku (1000 Kč), tedy neplatí se nic
  • pokud bylo více přihlášených kroužků, je postup podobný: slevy se nesčítají, pokud má dítě více přihlášek i letos (na každou přihlášku se aplikuje sleva z jednoho kroužku)
  • pokud mělo dítě loni více přihlášek a letos bude chodit pouze na jeden kroužek, uplatňuje se automaticky nejvyšší sleva (do výše ceny za kroužek)
  • nevracíme, sleva se vždy uplatňuje do maximální výše ceny za kroužek
  • v případě nejasností řešíme e-mailem (info@oddechovycas.cz)