Vážení rodiče,

dovoluji si připomenout, že je před námi poslední kroužkový týden školního roku 2018/19.

FLORBALY budou končit v pondělí 10.6. a v pátek 14.6., úterní a středeční ATLETIKU zakončíme 11. a 12.6. malými orientačními běhy v Kaizlových sadech.

POHYBOVKY už svoji poslední lekci naplnily hrami a cvičením na kruzích, STOLNÍ TENIS ve středu 12.6. bude spojen!!
15:00-17:00 pro všechny hráče a čeká je velký turnaj a individuální soutěže, ve čtvrtek 13.6. se sejdeme k poslední zkrácené T BALLové hře 15:00-16:00!! (poté se zde koná nějaká akce, takže dorazte včas, ať si stihneme zahrát!)

Středeční kroužek ORIENTAČNÍHO BĚHU má 12.6. závod na Balabence a poslední závod bude ve středu 19.6 v Motole. Zástupci STŘELECKÉHO KROUŽKU vybojovali tuto středu putovní pohár Mysliveckého spolku a pokračovat budeme v září chystaným střeleckým turnajem na Lyčkárně!

Nesmíme zapomenout na PĚVECKÝ SBOR Piánko, který ještě chystá závěrečná vystoupení, takže tento kroužek pokračuje podle pokynů paní učitelky a končí 28.6. vystoupením pro deváťáky. MEDIÁLNÍ KLUB také pokračuje až do konce roku, na pondělí 17. 6. připravuje přímý přenos z opery Prodaná nevěsta, kterou nastudovala 3.C.

Doufám, že si Vaše děti náplň kroužků užily a těšíme se na setkání opět v září! Přihlašování bude spuštěno poslední týden v srpnu a dostanete infomail o pár dnů dříve, než veřejnost.

Kroužky pak začnou tradičně na přelomu září a října, venkovní většinou o týden dříve. V případě nějakých dotazů, připomínek ke kroužkům, pozdravů pro lektory je kontakt info@oddechovycas.cz otevřený pro všechny! 🙂

Krásné léto za všechny lektory Oddechového času!

Ondřej Černý
www.oddechovycas.cz